Certyfikat Zgodności Wyrobów DUBAI MUNICIPALITY dla firmy ENSOL

Z przyjemnością informujemy, że firma Energetyka Solarna Ensol otrzymała Certyfikat Zgodności Wyrobów wydawany przez DUBAI MUNICIPALITY , co jest kolejnym  potwierdzeniem wysokiej  jakości Naszych produktów.

Certyfikat ten umożliwia sprzedaż naszych kolektorów na tamtejszym rynku.

 

,

Ensol i Rafako S.A podpisały umowę o współpracy.

Dwie Raciborskie firmy Rafako S.A  i Ensol Sp. zo.o. chcą wspólnie zdobywać rynki energetyki solarnej.

Dzisiaj umowę współpracy podpisali prezes Rafako Agnieszka Wasilewska-Semail oraz szef Ensolu Roman Majnusz.

Rafako to uznany w Europie producent kotłów dla energetyki oraz instalacji oczyszczania spalin [ http://www.rafako.com.pl/].

Wydarzenie to miało swój wydźwięk również w lokalnych mediach.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz artykułami [linki poniżej].

http://www.naszraciborz.pl/site/index.html

http://www.nowiny.pl/123592-nie-tylko-kotly-rafako-i-ensol-beda-wspolpracowac.html

http://www.naszraciborz.pl/site/art/4-biznes/0-/54586-rafako-i-ensol-chca-wspolnie-zdobywac-rynki-energetyki-solarnej.html

 

podpisanie_umowy_o_wsp_pracy_z_firm_ensol_12_rafako-ensol

Halinka w SPA

Z dumą informujemy, że zabytkowa Raciborska lokomotywa parowa „Halinka” wyprodukowana w 1955 roku, zagościła na terenie firmy Ensol, gdzie zostanie poddana zabiegom remontowym. Więcej o remoncie można przeczytać tutaj: link

Instalacja na biurowcu Ensol przy ul. Piaskowej 11

Informujemy, że dnia 30.06.2016 instalacja zamontowana na budynku biurowca firmy Ensol o mocy 6,22 kW, będąca efektem pracy naszych inżynierów oraz dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, została podłączona i oddana do użytku.

__404__

Bad karma: we can’t find that page!

You asked for {%sh404SEF_404_URL%}, but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ?

  • the link you clicked to arrive here has a typo in it
  • or somehow we removed that page, or gave it another name
  • or, quite unlikely for sure, maybe you typed it yourself and there was a little mistake ?

Kontakt

Kontakt

Zarząd
i administracja


[avia_codeblock_placeholder uid="0"]

siedzibaUl. Piaskowa 11 47-400 Racibórz
Tel.  032415 0080
Fax. 032415 00 80 wew. 47
sekretariat@ensol.pl

Zarząd:

Roman Majnusz – Prezes Zarządu
roman.majnusz@ensol.pl

Adrian Pason – Wiceprezes Zarządu
adrian.pason@ensol.pl

Prokurent:

Bożena Majnusz – Dyrektor Finansowy
sekretariat@ensol.pl

Dział handlowy:

Monika Kosmol- Dyrektor Handlowy
monika.kosmol@ensol.pl
tel. 32415-00-80 wew. 45

Andrzej Hałacz- Specjalista ds. Handlowych
andrzej.halacz@ensol.pl
tel. 32 415 00 80 wew. 41

Maria Jędrzejewska – Specjalista ds. Handlowych
maria.jedrzejewska@ensol.pl
tel. 32 415 00 80 wew. 42

Sandra Kura- Specjalista ds. Handlowych
sandra.kura@ensol.pl wew. 44

Krzysztof Wolny – Specjalista ds. Zakupów
krzysztof.wolny@ensol.pl
tel. 32 415 00 80 wew. 40

Osoby kontaktowe na rynek niemiecki:

Siegmund Jambor
siegmund.jambor@ensol.pl
tel. + 49 (0) 30 364 385 98
kom.+ 49 (0) 157 714 39 727

Serwis:

Waldemar Nahlik- Kierownik Serwisu
waldemar.nahlik@ensol.pl
Tel. 32415-00-80 wew. 18

Produkcja oraz dział techniczny


[avia_codeblock_placeholder uid="1"]

halaUl. Łąkowa 26a 47-400 Racibórz
Tel. 032 415 01 81

Dział techniczny:

Marek Papaj- Dyrektor Produkcji
marek.papaj@ensol.pl
Tel. 32 415 01 81 wew. 20

Krzysztof Sadlok- Specjalista ds. Technicznych
krzysztof.sadlok@ensol.pl
Tel. 32 415 01 81 wew. 21

Bartosz Mikulec- Specjalista ds. Technicznych
bartosz.mikulec@ensol.pl
Tel. 32 415 01 81 wew. 24

Logistyka:

Izabela Blana- Specjalista ds. Transportu
iza.blana@ensol.pl
Tel. 32415-00-80 wew. 14