Kontakt

Zarząd
i administracja

siedzibaUl. Piaskowa 11 47-400 Racibórz
Tel.  32 415 00 80
Fax. 32 415 00 80 wew. 47
sekretariat@ensol.pl

Zarząd:

Roman Majnusz – Prezes Zarządu
roman.majnusz@ensol.pl

Adrian Pason – Wiceprezes Zarządu
adrian.pason@ensol.pl

Prokurent:

Bożena Majnusz – Dyrektor Finansowy
sekretariat@ensol.pl

Dział handlowy:

Monika Kosmol – Dyrektor Handlowy
monika.kosmol@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 45

Maria Jędrzejewska – Specjalista ds. Handlowych
maria.jedrzejewska@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 42

Bartosz Baliński – Specjalista ds. Handlowych
bartosz.balinski@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 40

Joanna Nowak – Specjalista ds. Handlowych
joanna.nowak@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 43

Krzysztof Wolny – Specjalista ds. Zakupów
krzysztof.wolny@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 41

Osoby kontaktowe na rynek niemiecki:

Siegmund Jambor
siegmund.jambor@ensol.pl
Tel. + 49 (0) 30 364 385 98
Kom.+ 49 (0) 157 714 39 727

Serwis:

Waldemar Nahlik – Kierownik Serwisu
waldemar.nahlik@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 18

Produkcja oraz dział techniczny

halaUl. Łąkowa 26a 47-400 Racibórz
Tel. 32 415 01 81

Dział techniczny:

Marek Papaj – Dyrektor Produkcji
marek.papaj@ensol.pl
Tel. 32 415 01 81 wew. 20

Krzysztof Sadlok – Specjalista ds. Technicznych
krzysztof.sadlok@ensol.pl
Tel. 32 415 01 81 wew. 21

Bartosz Mikulec – Specjalista ds. Technicznych
bartosz.mikulec@ensol.pl
Tel. 32 415 01 81 wew. 24

Logistyka:

Agnieszka Janiczek – Specjalista ds. Transportu
transport@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 18

Mariola Wilaszek – Specjalista ds. Transportu
transport@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 14

Izabela Blana – Specjalista ds. Transportu
iza.blana@ensol.pl
Tel. 32 415 00 80 wew. 14