Firma ENSOL na Polsko-Amerykańskim Tygodniu Innowacji (PATI) w Los Angeles i San Francisco

{backbutton}

W dniach 17 – 22 Listopada firma Ensol wzięła udział w Polsko-Amerykańskim Tygodniu Innowacji (PATI) której przedmiotem dyskusji były wspólne projekty, inwestycje czy przedsięwzięcia, a także perspektywy i możliwości dwustronnej współpracy z partnerami z rynku amerykańskiego.  Wydarzenia w ramach PATI odbywały się  w Los Angeles oraz San Francisco i wzięło w nich udział  ponad 200 podmiotów, co czyni z niego największą w polskiej historii misję gospodarczą.

Firma ENSOL wzięła udział w wydarzeniu dzięki uczestnictwu w programie  „GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii” – promowanym przez Ministerstwo Środowiska.

Podczas Polsko-Amerykańskiego Tygodnia Innowacji firmy GreenEvo nie tylko prezentowały swoje technologie w trakcie paneli dyskusyjnych, ale miały także okazję osobiście zapoznać się z przykładami amerykańskiej innowacyjności. Przedstawiciele polskiej delegacji uczestniczyli w wizytach studyjnych m.in. w siedzibach takich firm, jak: LA Cleantech Incubator, Metropolitan Water District, Laurence Livermore National Laboratory, CA Technologies czy Google.

więcej informacji:
http://greenevo.gov.pl/pl/amerykanskie-inspiracje-dla-rozwoju-greenevo-czyli-polsko-amerykanski-tydzien-innowacji-17-2111/

http://www.wprost.pl/ar/480020/O-zielonych-technologiach-za-oceanem-GreenEvo-partnerem-Polsko-Amerykanskiego-Tygodnia-Innowacji/